UWAGA!

Sprzedaż tego produktu już się zakończyła.

 

Jaką minę zrobi dziecko, gdy z ekranu komputera Święty Mikołaj zwróci się do niego po imieniu? Gdy okaże się, że własnoręcznie napisany list widzi właśnie… w dłoniach Mikołaja? To dopiero wrażenie!

W ciągu kilku minut stworzysz film, który z pewnością zachwyci i oczaruje każde dziecko. Prezent niezwykły i niepowtarzalny - dostępny w dwóch wersjach - wybierz swoją!

Dlaczego wideo wiadomość to doskonały prezent?

wideo_pojedyncze wideo_zbiorowe

 

W wersji zbiorowej Mikołaj mówi po imieniu maksymalnie do trójki dzieci. Przy większej liczbie dzieci zamiast imion mówi - “Drogie dzieci”.

Wideo spersonalizujesz w kliku prostych krokach, wykorzystując kod, który otrzymasz SMSem i e-mailem po dokonaniu zakupu w Poczcie Polskiej.

Film dostarczamy elektronicznie - po jego realizacji wyślemy e-mail z aktywnym linkiem, umożliwiającym odtworzenie wideo online lub pobranie i obejrzenie w dogodnym momencie.

Partnerem przy realizacji wideo jest Elfi.

elfi_logo

 

Ponieważ koniec roku to bardzo pracowity czas dla Elfów, nawet one muszą mieć kilka chwil na zrealizowanie zlecenia.

Chcesz zdążyć z prezentem na Wigilię? Ważne, aby zakup i realizacja kodu zostały dokonane w odpowiednim czasie - masz na to czas do 24 grudnia (włącznie).

Wideo zostanie dostarczone maksymalnie w ciągu 3 dni kalendarzowych (zazwyczaj już nawet po 3 godzinach) od spersonalizowania filmu na stronie naszego partnera - Elfi. Otrzymasz wówczas e-maila z aktywnym linkiem, pod którym będzie dostępne wideo – do odtworzenia online lub pobrania i obejrzenia w dogodnym momencie.

 
  • Bramka Płatności Poczty Polskiej (przelewy on-line)

Po złożeniu zamówienia, zostaniesz przekierowany na stronę swego banku. Po wpisaniu potrzebnych danych i akceptacji, otrzymamy Twoją wpłatę i przekażemy zamówienie do realizacji. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl).

  • Płatność kartą

Akceptujemy płatności dokonywane przy pomocy następujących kart kredytowych i debetowych:

Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

Zamówienie jest realizowane natychmiast od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną kartą płatniczą, dokonamy zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

  • BLIK

Prosty, szybki i bezpieczny system płatności mobilnych.

bluemedia